Dlaczego warto wybrać skup aut z odbiorem od klienta

Sprzedaż używanego samochodu, zwłaszcza tego w dobrym stanie technicznym, nie powinna przysporzyć większych trudności. Sytuacja jednak komplikuje się, gdy nasze auto uległo wypadkowi lub też zostało uszkodzone na skutek awarii. W takim przypadku utrudniona jest nie tylko rzetelna wycena, ale również i sprzedaż auta za pośrednictwem różnorodnych portali internetowych. Ratunkiem staje się wówczas skup aut, który może nie tylko odkupić każdy pojazd (również ten uszkodzony czy powypadkowy), ale także odebrać go z posesji klienta przy pomocy własnej lawety. Czy warto skorzystać z tej możliwości?

Jak sprzedać auto do skupu?

Auto skup jest miejscem, w którym można sprzedać swój samochód szybko i bez zbędnych formalności. Co więcej, tutaj sprzedaż samochodu obywa się również na korzystnych warunkach, a cała transakcja zamyka się na ogół w kilkudziesięciu minutach. Skupy samochodów używanych skupują auta sprawne, ale także uszkodzone i powypadkowe, działając 24h na dobę, 7 dni w tygodniu, by móc w każdej chwili skorzystać z ich oferty.

Zanim jednak sprzedasz samochód osobowy czy dostawczy do skupu, należy skontaktować się z wybraną placówką. Aby to zrobić, trzeba zadzwonić, by otrzymać wstępną wycenę lub też wypełnić w tym celu formularz kontaktowy. By jednak sprzedaż auta do skupu aut uszkodzonych doszła do skutku, należy przyjechać na miejsce lub też umówić się na odbiór auta z własnej posesji.

auto handel

Jak wybrać najlepszy skup aut używanych?

Wybierając najlepszy skup samochodów, warto zwrócić uwagę na istotne elementy oferty, którą auto skup przygotował dla swoich klientów. W niej powinny znaleźć się takie punkty, jak:

  • skup aut i pojazdów dostawczych używanych, w pełni sprawnych, ale również skup aut powypadkowych i uszkodzonych w każdym stanie technicznym,
  • skup aut za gotówkę,
  • indywidualne podejście do każdego klienta,
  • minimum formalności i wsparcie aż do finalizacji transakcji,
  • najlepsze ceny za auta w każdym stanie,
  • bezpłatny dojazd własną lawetą.

Ten ostatni punkt jest niezwykle istotny dla właścicieli samochodów uszkodzonych, które nie mogą wyjechać na drogi. Profesjonalny skup samochodów oferuje bowiem dojazd do klienta, darmową wycenę aut na jego posesji oraz ich przewiezienie własnym transportem do miejsca sprzedaży.

Który skup samochodów odbiera auta własną lawetą?

Nie każdy skup używanych pojazdów posiada w swojej ofercie możliwość skupowania samochodów i ich transportu własną lawetą. Na terenie Bydgoszczy i okolic takie usługi świadczy jednak http://autodave.pl/ – profesjonalny skup aut używanych, prowadzony przez pasjonatów motoryzacji.

Firma oferuje najwyższe ceny, gotówkę do ręki oraz realne wsparcie profesjonalistów dla tych, którzy chcą sprzedać swój pojazd szybko i sprawnie. Tutaj auta osobowe sprzedawane są w błyskawicznym tempie, a zespół fachowców dba o przyjazną atmosferę transakcji. Nic dziwnego, że to właśnie ten skup samochodów za gotówkę zgromadził wokół siebie całe grono zadowolonych klientów, chętnie korzystających z jego usług i polecających go innym właścicielom aut.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

8 + 7 =